Друзі, ми вирішили Вам розповісти,як з'явилася клінінгова компанія Сrystalline Сleaning

Починалося все з двох молодих студентів,які хотіли заробляти гроші, але працювати на когось не могли і не хотіли. Заснували компанію ми двоє - Андрій і Віталік.
Зараз Ви напевно подумали,що нам хтось дав гроші або ми в когось позичили чи взяли в кредит. Але ні! Насправді все було набагато складніше і в той самий час і веселіше. У Віталіка була машина і один домашній пилосос.А я трохи розбирався як робити рекламу і знаходити клієнтів. Так,як Віталік вже мав досвід роботи у Клінінговій компанії то він навчив мене усьому,що вмів.
Ми були такі завзяті,що могли прибирати по 24 години і при тому лише один раз за весь той час поїсти. Але про це поговоримо далі.

А все почалося у Травні 2018р

Ось так два амбіцеозні хлопц, які мріяли мати власну компанію, написали оголошення в ОLX. Одним із наших перших об`єктів була 2-х кімнатна квартира для прибирання якої ми навіть не мали хорошого пилососа. Ми попросили у друга позичити нам пилосос і драбину (дуже добре мати хороших друзів,які виручать у будь-яку хвилину).
Цей об’єкт на забудеться нам ніколи, пилосос зламався і ми пилюку з підлоги після ремонту змітали невеликими пензликами і,якщо чесно,втомилися ми просто жахливо. Але ми були дуже завзяті і настільки сильно хотіли заробити грошей,що нам було всеодно, скільки часу це займає,головним був результат,клієнт був дуже задоволений чистотою своєї підлоги.
Після цього миотримали замовлення на прибирання банку,в якому була пожежа,і,правду кажучи це було дуже складно! Прибирати ми почали о 17:00 і закінчили аж о 10:00 наступного дня. Весь цей час ми працювали,відмивали підлогу,мили вікна і робили все це ми без професійного пилососу і без спеціальної хімії. Пройшло практично 2 дні і ми закінчили об’єкт. Але коли підійшов момент оплати,власники банку кинули нас на 4000 грн(тобто їх нам просто не заплатили) було дуже сильно обідно
Уже після цього об’єкту ми зрозуміли, що без професійної хімії прибирати дуже важко. Ми продовжували прибирати. Переважно займалися генеральним прибирання і прибиранням після ремонту. З часом купили парогенератор і професійний пилосос і драбину.
Але на цьому проблеми з прибиранням не закінчилися. У нас був ще один об’єкт,який ми запам’ятали надовго. Прибирання в салоні масажу після ремонту. Це був просто капец. Ми прибирали 72 години, а відпочивали максимум 12 годин. Тоді на допомогу нам приходили наші друзі і одногрупники( це ще раз підтверджує те,що дуже добре мати багато друзів і зщнайомих,які допоможуть у важку хвилину). Правду кажучи, в той момент ми настільки втомилися і розчарувалися,нам все валилося з рук і хотілося просто все кинути і піти,але ми заспокоїлися,взяли себе в руки і згадали про свою мрію - власну клінінгову компанію.
Цей переломний момент додав нам нових сил. Ми створили сайт і замовлень з кожним днем ставало все більше і більше. З усіма замовленнями ми вдвох не встигали справлятися,тому вирішили шукати в свою команду молодих і енергійних працівників.
З часом ми купили якісну підлогомийну машину. Також постійно поновлювали свій інвентар. Знайшли хороших і надійних постачальників хімії з Німеччини та Польщі,але улюбленою всеодно залишилася Українська фірма,яка виготовляє дуже якісну професійну хімію.
Але навіть з професійною хімією і інвентаром ми всеодно мали деякі проколи в своїй роботі (напевно як і кожна клінінгова компанія) Це були невеликі пошкодження майна,такі як зіпсований матрас,наматрасник,розбита випадково душова кабінка, декілька побитих лампочок. Звісно ми відшкодовували всі пошкодження.
Наразі ми маємо карту лояльності,яка дає змогу кожному нашому клієнту заощаджувати все більше і більше разом з нами. Також ми маємо подарунковий сертифікат, який Ви можете подарувати жінці,чоловікові,батькам,друзям. Зробіть своїм близьким приємний подарунок - чисте житло.
Тепер в нашій команді працюють лише професіонали своєї справи. Перед тим,як клінер йде до Вас на прибирання він проходить навчання в нашій компанії,ознайомлюється з усією хімією,якою ми працюємо і слухає лекцію про техніку безпеки. Головне наше завдання – Ваша чиста оселя.

Зараз ми маємо такий спектр послуг:

 • Генеральне прибирання
 • Прибирання після ремонту
 • VIP прибирання
 • прибирання після пожежі
 • прибирання під’їздів після будівництва
 • прибирання комерції
 • прибирання офісів
 • миття вікон та вітрин
 • хімчистка
 • нічне прибирання
 • експрес прибирання
Ми щодня розвиваємося і стараємось все краще і краще виконувати свою роботу. Ми працюємо для Вас.
Тепер Ви трохи більше знаєте про нас,як все починалось. Було складно, але ми впоралися з усіма труднощами і тепер впевнено рухаємось вперед, стараємось все більше і більше удосконалюватись. Ми гордо можемо сказати,що починали все з 0,єдине і саме головне що у нас було – це велике бажання.

Ваша чиста оселя – результат нашої праці!