Питання що часто задаються

Багато наших клієнтів мають конкретні запитання щодо наших професійних послуг . Ось лише кілька поширених запитань, які ми щодня

Загальні питання

Отримати прорахунок вартості ви можете залишивши заявку на сайті , також на сайті є калькулятор який зможе прорахувати вам орієнтовну вартість. Точну суму вам зможе вказати менеджер по роботі з клієнтами після того як уточнить усі деталі важливі для вас.

Це все залежить від вашого бажання, якщо вам так комфортно і ви працюєте на дому, наші клінери будуть максимально тихими щоб вам не заважати. Якщо ж ви бажаєте провести час де-інде ви можете бути спокійними адже ми несемо відповідальність за наших працівників. Також на місці завжди є старший менеджер який контролює роботу клінерів.

Дуже просто. Вам потрібно заміряти площу вікон та помножити її на вартість за м2. Слід зауважити що це може не бути точна вартість адже на неї завжди впливають такі фактори як: висота миття , складність вікон, забрудненість.

Вам обов'язково потрібно зателефонувати нашому менеджеру і з ним уточнити усе , ми реагуємо швидко і невдовзі вас чекатиме безкоштовне ще одне прибирання ( з усіма поправками на найкращий результат).

ТАК він завжди існує адже ми усі живі люди і від таких випадків не застрахований ніхто нажаль. Але ми з впевненістю можемо сказати що такі випадки вкрай рідко бувають адже наші клінери дуже обережні. У разі пошкодження будь-якого майна ми усю відповідальність беремо на себе і все компенсовуємо до останньої копійки.

Зазвичай прибирання бронюють за 2-3 дні до того як ми до вас приїдемо. Також у вас є можливість забронювати за собою комфортну дату і на довший період.

Для цього вам потрібно залишити заявку на сайті або написати нам у інстаграм. Уточнити зручну дату та оплатити завдаток 50% від вартості прибирання, тільки після цього дата вважається заброньованою.

Оплата здійснюється 50% перед бронюванням та 50% після перевірки виконаних робіт.

Усе що від вас потрібно це гарний настрій. Усе решту ми принесемо із собою. Сюди входитимуть засоби та інвентар для прибирання.

Після чистки меблі сохнуть швидко- до двох годин, адже ми використовуємо метод який забирає 90% вологи, що сприяє швидкому висиханню навіть при низьких температурах.

Так , цьому ми приділяємо найбільше часу , за допомогою Американського пилососа kirby ми видаляємо 90% пилових кліщів.

Усі засоби якими ми користуємось здатні до біорозкладу. Користуємось такими відомими брендами як:

- KIEHL

- CHEMSPEC

- GLUTOCLEAN

- ASTONISH

У більшості випадків це є так. Бувають зрідка форсмажорні обставини пов'язані з війною у нашій країні( повітряна тривога,чи сильні затори). У будь-якому випадку з вами завжди менеджер на зв'язку який завчасно попередить вас про візит.

У 100% випадків запах сечі виводиться , плями у 90% випадків. Також при неповному виведенні плям вас очікує знижка -10%.

Процес комплексного прибирання виглядає наступним чином. У нашій компанії робота ділиться, чоловіки переважно миють вікна, а жінки займаються прибиранням ( але це не виключення , якщо жінки хочуть виконувати миття вікон вони це роблять). Усе виконується поступово за чітко прописаним алгоритмом. Кількість людей залежить від вашої площі та задач які потрібно виконати.